ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΜΕ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ  ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΕΤΟΣ 2016-17

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ

ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αφού προηγουμένως καταχωρήσουν τα στοιχεία που τους ζητούνται

στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

register.auth.gr

ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ Ή ΜΕ ΝΟΜΙΜΩΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ (ΙΣΟΓΕΙΟ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΗΣ ΟΠΕ – ΝΟΜΙΚΗΣ) ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ

από 14/11/2016  έως  και 25/11/2016  και ώρες 11.30 - 13.00

με τα εξής δικαιολογητικά σύμφωνα με την παράγραφο Ε της εγκυκλίου αρ. 166808/Ζ1/7-10-2016 :

1. Εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης μετεγγραφής.

2. Βεβαίωση εγγραφής στο Τμήμα προέλευσης.

3. Πρόσφατο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.

4. Όποιο ή όποια άλλα δικαιολογητικά απαιτούνται σύμφωνα με τα κριτήρια που επικαλείται ο καθένας και τα οποία δικαιολογητικά αναγράφονται στην εκτυπωμένη ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφής του.

ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ:

·      ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ Ή  ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

·      ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ Ή ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟΥ

ΠΡΟΣΟΧΗ : ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ. Η ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ.

Θεσσαλονίκη 11/11/2016

Από τη Γραμματεία της Νομικής Σχολής